Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Skalbyklių remontas ir priežiūra: praktiniai patarimai

Skalbimo masinu remontas vilniujeModerni skalbimo mašina – tai gana sudėtingas įrenginys, gebantis dirbti keliais skirtingais režimais. Paprastai joms taikoma ilgalaikė garantija, tačiau, kaip ir bet koks kitas elektronikos prietaisas, skalbyklės nėra apsaugotos nuo gedimų. Nors problemų kategorijos ir jų sunkumo lygiai skiriasi, daugelis techninių sunkumų yra lengvai pašalinami. Žinoma, viskas priklauso nuo remonto paslaugas teikiančios įmonės – skalbimo masinu taisymas Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste turėtų būti patikėtas kvalifikuotų ir ilgametę darbo patirtį turinčių specialistų rankoms.

Jei norite išvengti galimo remonto, skirkite laiko įrenginio priežiūrai. Vienas svarbiausių jūsų darbų – reguliarus skalbyklės valymas ir užsikimšusių filtrų priežiūra. Nepamirškite, kad kiekvieno skalbimo metu iš purvinų drabužių pašalinti nešvarumai nugula ant prietaiso vidinių sienelių ir po kurio laiko ima tepti drabužius arba skleisti nemalonius kvapus.

Apie skalbyklės remonto darbus turėtumėte pagalvoti pastebėję pirmuosius gedimo požymius – skalbyklių remontas Vilniuje ar kitame didmiestyje padės išspręsti tokias problemas kaip prastas skalbinių plovimas ar gręžimas, nepilnas vandens šalinimas, nemalonūs skalbyklės garsai, suprastėjusios darbų apsukos, ant drabužių liekantys nešvarumai ir nemalonus kvapas. Tiesa, kai kuriuos gedimus galite pašalinti patys, pvz., jei jūsų skalbimo mašina neišpumpuoja vandens, patikrinkite, ar nėra užsikimšęs vandens filtras, kurio sklandžiam darbui trukdo iš drabužių iškritusios monetos, nutrūkusios sagos, plaukai ir kailio šereliai.

Jei po skalbimo seanso ant drabužių lieka purvo dėmių arba skalbyklė skleidžia nemalonų kvapą, imkitės valymo darbų – ištuštinkite skalbyklę ir pripildykite ją karšto vandens, tuomet į skalbimo miltelių sekciją įpilkite distiliuoto baltojo acto (rekomenduojama – dvi stiklines) bei kepimo sodos (pusė stiklinės). Įjungę mašiną, leiskite jai laisva eiga kelis kartus pasisukti, tuomet išjunkite ir palikite įrenginį kelioms valandoms pastovėti. Praėjus numatytam laikui – įjunkite prietaisą ir leiskite jam užbaigti skalbimo ciklą. Baigus šį darbą, drėgnu skudurėliu išvalykite skalbyklės būgną.

Jei įjungta skalbimo mašina neveikia, patikrinkite, ar prietaisas prijungtas prie elektros lizdo, ar vandens žarna yra tvarkinga, ar nėra užsikirtusi skalbyklės durų spynelė. Jei nematote jokių akivaizdžių gedimo priežasčių, kreipkitės į profesionalus – skalbimo mašinų taisymas Vilniuje atliekamas tiek remonto dirbtuvėse, tiek kliento namuose. Paprastai darbams naudojama patikima ir moderni įranga bei originalios gamintojo detalės.

(Visited 500 times, 1 visits today)