Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Gražiausios vestuvių metinių idėjos

vestuviu-metiniu-dovanu-idejosVestuvės – tai gražiausia jūsų gyvenimo akimirka, tačiau tai taip pat yra naujo gyvenimo pradžia. Be abejonės, po kurio laiko jūsų šeima dar labiau sutvirtės ir jūs pamatysite, kiek daug kelio kartu nuėjote ir kaip privertėte vienas kitą patobulėti. Todėl tikrai svarbu tinkamai atšvęsti ne tik vestuvių šventę, tačiau ir svarbiausias vestuvių metines, kuomet jūsų draugai ir artimieji sveikins jus su sėkmingai kartu nugyventais metais ir įvertins jūsų išugdytą tvirtą šeimą. Taigi, kokios vestuvių idėjos geriausiai tinka svarbiausioms metinėms?

Po vienerių metų gyvenimo kartu yra švenčiamos popierinės vestuvės. Tai yra dar gana trapios vestuvių metinės, kuomet sutuoktiniai dar tik spėjo priprasti gyventi kartu, tad meilę reikia saugoti ir ugdyti bei puoselėti toliau. Tokią dieną sutuoktiniai gali vienas kitam parašyti po meilės laišką – tai tikrai būtų romantiška ir tikrai tiktų prie popierinių vestuvių temos. Dažniausiai, šios šventės metu kartu su jumis švenčia ir tėveliai, ir visi kiti artimieji bei geriausi draugai. Negana to, šios šventės metu yra išgeriamas pirmasis užrištas šampano butelis, kurį jaunieji gavo dovanų vestuvių dieną. Be abejo, tokios šventės metu ir svečiai turėtų padovanoti jaunajai šeimai ką nors iš stiklo arba popieriaus – pavyzdžiui, galima padovanoti gražių stiklinių taurių rinkinį. Aišku, galima pasirūpinti ir dovanomis iš popieriaus, pavyzdžiui, naujais tapetais jaunųjų butui. Žinoma, nereikia pamiršti ir popierinių dekoracijų tokiai šventei.

2 metai kartu? Tuomet švęskite medvilnines vestuves. Tai tikrai smagi šventė, kuri simbolizuoja paprastumą. Tai reiškia, kad po dviejų metų gyvenimo kartu jūs jau pripratote vienas prie kito ir toliau kuriate savo šeimos židinį bei puoselėjate meilę ir pasitikėjimą vienas kitu. Visgi, tokios vestuvių idėjos turėtų būti paprastos, medvilninės vestuvės nėra švenčiamos grandioziškai – pilnai užtektų pasikviesti pačius artimiausius žmones, pavyzdžiui, savo tėvelius ir geriausius draugus. Dovanos taip pat gali būti iš medvilnės – rankšluosčiai, patalynė, taip pat ir medvilniniai drabužiai. Galbūt jūsų vedybos buvo atšvęstos rudenį ar netgi žiemą? Tuomet puiki dovana gali būti puikios medvilninės pirštinės ar kojinės.

Po keturių metų kartu jūs džiaugsitės vaisinėmis vestuvėmis. Kaip iš pavadinimo galima suprasti, tai su vaisingumu, su gamta ir meile susijusios vestuvių metinės, tad svečiai jums dovanos dekoratyvinius augalus. Naminių gyvūnų dovanoti nevertėtų, nes tokį žingsnį turėtų priimti patys jaunieji. Nebent galite juos paskatinti tai padaryti, tačiau augintinį turėtų išsirinkti patys sutuoktiniai. Pagal tradicijas, įprasta, jog keturis metus po santuokos jau laukiama ir šeimos pagausėjimo. Keturi metai kartu – tai prisirpusios, subrendusios meilės šventė, kurią turite švęsti jaukioje aplinkoje (geriausiai gamtoje!) su jums svarbiausiais žmonėmis.

123456