Warning: Declaration of tie_mega_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args, $id = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/krasto/domains/krasto.info/public_html/wp-content/themes/jarida2/functions/theme-functions.php on line 1904
Kaip suorganizuoti įsimintiniausią Kalėdinį įmonės vakarėlį? | Sostinės.info
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kaip suorganizuoti įsimintiniausią Kalėdinį įmonės vakarėlį?

kaledu-vakarelisKalėdinis įmonės vakarėlis – puikus būdas padėkoti darbuotojams už gerus darbo rezultatus, tuo pačiu pabendrauti neformalioje aplinkoje, išsiaiškinti jų lūkesčius ir norus, personalo bendravimas ugdo lojalumą įmonei, motyvuoja ir leidžia atsiskleisti darbuotojams kaip asmenybėms. Visgi, vakarėlio organizavimas ne tik atima daug jėgų, bet ir reikalauja tam tikrų žinių ir profesionalumo, todėl įmonės dažnai pagalbos kreipiasi į profesionalius renginių organizatorius.

Renginių organizatoriai – žmonės, kuriems niekada nepritrūksta fantazijos ir idėjų. Jie pasirūpina, kad vakarėlio metu nė vienas nesijaustų užmirštas, visi dalyvautų bendruose žaidimuose ir namo parsineštų puikius prisiminimus. Rengiant kalėdinį vakarėlį svarbiausia sukurti šventinę, pakilią nuotaiką. Visgi, jei planuojate kalėdinį vakarėlį rengti patys, tačiau galvoje švilpauja vėjai, štai pora idėjų, kurios gali jums palengvins renginio organizavimo naštą.

Egzotinio maisto gaminimo pamokėles

Nors ir ne visi esme puikūs kulinarai, tačiau tradicinę lietuvišką virtuvę išmanome puikiai. Tačiau naujos žinios tikrai nepamaišė niekam, taigi, kodėl nepasimokius egzotinių virtuvių kalėdinių patiekalų? Maisto gaminimo pamokėlės gerai tuo, kad visi darbuotojai į jas bus įtraukti, gaus žinias, kurios gali praversti ateityje, be to kaip smagu susėsti už pačių gamintų vaišių stalo. Žinoma, jei nenorite „teptis“ rankų naminėje tešloje, galite rinktis ir vynų degustaciją. Jos metu visi išgirs naudingos informacijos, žinoma, netapsite vyno ekspertu, tačiau neįpareigojantis pokalbis apie vyną tikrai pakels vakarėlio nuotaiką. Tiesa, kalėdinis vakarėlis neturėtų užsibaigti maisto gaminimo pamoka ar vyno degustacija, antras dalis, kurios metu vyktų žaidimai, linksmo diskusijos ar net šokiai, yra būtina. Ką jos metu norėsite veikti, priklauso tik nuo jūsų pačių, todėl profesionalūs renginių organizatoriai pataria, kad prieš savarankiškai rengiant vakarėlį įmonėje, būtina išsiaiškinti, ko darbuotojai tikisi. Jei kolektyvas vyresnis, klausimas ar juos sužavės „breiko“ šokio pamoka.

Aktyviam darbuotojų kolektyvui – savigynos kursai

Po sunkios darbo dienos, daugelis yra pagalvoję, kaip būtų smagu užvažiuoti kolegai ar net viršininkui per sprandą. Na, o Kalėdos toks metas, kai svajonės pildosi. Žinoma, šiek tiek juokaujame, tačiau savigynos kursai, kurių metų profesionalūs kovų meistrai parodys ne tik stulbinančią savigynos techniką, bet ir pačius darbuotojus išmokys kelis „rimtus judesius“, pakelia pasitikėjimą savimi, skatina imtis efektyvių veiksmų ne tik sporto salėje, bet ir kuriant verslo planą. Žinoma, toks kalėdinis vakarėlis kiek netradiciškas, labiau tinka jaunam ir veržliam kolektyvui, tačiau yra puikiai subalansuotas ir vyresnio amžiaus žmonėms. Juoko dozė tikrai garantuota, o įspūdžius visi galės aptarti prie bendro kalėdinio stalo.

O nuo ko pradėti?

Vis dėlto nesvarbu ar rinktumėtės teminį vakarėlį ar tradicinį pasisėdėjimą už stalo, turite žinoti, nuo ko pradėti viską organizuoti. Du pagrindiniai dalykai, kurie lems jūsų renginio pasisekimą – tai vieta ir kalėdinio vakarėlio scenarijus bei vedėjas. Įmonės vakarėlis gali būti suorganizuotas ir išnuomotose patalpose, ir kaimo turizmo sodyboje su pirtele ir pačioje įmonėje. Tačiau vieta turi būti parinkta taip, kad sukurtų šventinę nuotaiką ir jaukią atmosferą. Juk tai vakarėlis ne dalykinis susitikimas, jo metu personalus neturi jausti įtampos. Todėl kaip jau buvo minėta anksčiau, būtų geriausia išsiaiškinti įmonės darbuotojų lūkesčius, ko jie tikisi ir kokia šventė juos pradžiugintų.
Scenarijus bene sudėtingiausia vakarėlio organizavimo dalis. Profesionalūs renginių organizatoriai viską apgalvoja iki menkiausios smulkmenos, tą patį turite padaryti ir jūs. Visi žaidimai, kuriuos planuojate žaisti, turėtų įtraukti visus darbuotojus, todėl juos reiktų rinkti atsakingai, juk ne visi vienodai lankstūs ar greiti. Patikėkit jūs tikrai nenorite, kad vyresni darbuotojai jaustųsi kaip juodos avys arba priešingai – jaunieji specialistai nuobodžiautų. Beje, kartais vakarėlio scenarijus gali būti sugalvotas tobulai, tačiau jei nesate tas žmogus, kuris sugeba išjudinti publiką, reikėtų pagalvoti apie profesionalų vakarėlio vedėją.
Kalėdinis įmonės vakarėlis kaip ir daugelis kitų švenčių turi būti suorganizuotos taip, kad jų metu kalbos ir juokas lietųsi laisvai. Visi darbuotojai turi teisę atsipalaiduoti ir pasilinksminti, o investavimas į kolektyvo gerą nuotaiką išties naudingas – išauga pasitikėjimas vienas kitu, vadovu, pagerėja komandinio darbo rezultatai ir atsiranda malonumas darbui.

123456