Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Vardinės suknelės – išskirtinėms progoms ir šventėms

sukneles-cavalliKartais juokauja, kad moterys niekada neturi, ko apsirengti, nors spinta lūžta nuo rūbų. Šį pasakymą gal ir galima pritaikyti kasdieniniai aprangai, bet kai kalba pasisuka apie šventes ar pokylius, aprangos klausimas išties tampa labai aktualus. Norinčios atrodyti elegantiškai ir stilingai dažniausiai renkasi vardinius rūbus, juk tokie dizaineriai kaip Armani, Cavalli, Calvin Klein ar Valentino yra vertinami visame margame pasaulyje.

Tiesa, skeptikai gali teigti, kad vardiniai drabužiai moterims yra paprasčiausias pinigų švaistymas, o garsūs prekės ženklai tik rinkodaros triukas. Visgi, tokiems kategoriškiems būti nereikėtų. Originalūs dizainerių rūbai pasižymi ne tik aukšta kokybe ir precizišku pasiuvimu, bet ir geru skoniu, kuris niekada neišeina iš mados. Gal mados tendencijos ir keičiasi kasmet, tačiau elegancija ir subtilus moteriškumas, kuriuos alsuoja prabangios suknelės visada lieka „ant bangos“. Kita vertus, prabanga nėra pigi, tačiau tai nereiškia, kad už labai patrauklią kainą negalima įsigyti dizainerių drabužių.

Internetas – milžiniškas turgus su neribotom galimybėm

Šiandien internete galima nusipirkti viską, o proginės suknelės tikrai nėra išimtis, gerai paieškojus galima rasti net tokių mados prekinių ženklų kaip Guess, Bcbg MaxAzria, Karen Millen, Marc Jacobs ar GF Ferre produkciją, kuri dažnai parduodama su nuolaidomis. Elektroninės parduotuvės siūlančios įsigyti garsių dizainerių rūbus, aksesuarus ar avalynę šiandien, kai pasaulis eina iš proto dėl stiliaus ir išvaizdos, išgyvena savo aukso amžių. Kuri moteris nenori atrodyti gražiai ir unikaliai, juk dizainerių rūbai nėra skirti masiniam naudojimui, todėl kiekviena suknelė yra vienetinė ir nepakartojama. Tiesa, šia padėtimi naudojasi ir sukčiai, kurie klastotes pardavinėja kaip originalus ir iš naivių pirkėjų lupa pinigus be jokio sąžinės graužimo. Todėl kiekviena moteris, kuri nusprendė, kad įsigyta suknelė internetu bus greičiausias ir patogiausias būdas pasiruošti šventei, turėtų labai atidžiai peržiūrėti pardavėjo sąlygas ir pirkėjų atsiliepimus.

Ten kur gyvena „atstumtieji“ – vardinių drabužių išparduotuvė

Dizaineriai mažiausiai du kartus per metus pristato savo naujas kolekcijas, todėl drabužiai, kurių kaina kartais verčia susiimti už galvos, nėra taip greitai išparduodami. Būtent nenupirkti egzemplioriai ir keliauja į išparduotuves, nes įdėtas darbas, pastangos ir medžiagos turi atsipirkti. Išparduotuvėse dizainerių rūbai kainuoja gerokai pigiau, tačiau jų kokybė dėl to tikrai nenukenčia, o moterys norinčios būti išskirtinės ir žavingos čia tikrai ras tą vienintelė ir išsvajotą suknelę.

Taigi, nereikia važiuoti į Milaną ar Paryžių, kad jūsų spintoje atsirastų garsaus dizainerio šedevras, kartais pakanka nuoširdžiai pasėdėti internete ir jūs pokylio ar šventėms metu atrodysite pritrenkiančiai.

(Visited 149 times, 1 visits today)
123456