Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Naujoji EMA daina „Get Up In My Face“ jau skamba ir Lietuvoje

ema-mama3

Gruodžio mėnesį pristatytą naująją atlikėjos EMA dainą „Get Up In My Face“ jaunieji muzikos mėgėjai niūniuoja jau ne vienoje pasaulio šalyje. Nuo šiol ją galima išgirsti ir Lietuvoje, radijo stoties M-1 eteryje.

 

Šešiolikmetės dainininkės EMA (Ema Bagužaitė), gyvenančios Austrijoje, atliekamą uždegančią dainą pamėgo paaugliai ne tik Austrijoje, kur ji taip pat „sukasi“ radijo stotyse, bet ir daugelyje kitų pasaulio šalių: Vokietijoje, Ispanijoje, JAV, Kanadoje ir netgi tokiuose egzotiškuose kraštuose kaip Meksika ar Vietnamas.

 

Dainos „Get Up In My Face“ herojė ragina savo drovų gerbėją nedelsti ir prisipažinti, kad nori būti jos vaikinu.

 

„Labai smagu, kad ši daina patinka mano bendraamžiams skirtingose šalyse. Matyt todėl, kad joje kalbama apie dalykus, kurie aktualūs visiems paaugliams – nesvarbu kur jie gyventų. Dėkoju savo gerbėjams tiek už padrąsinimus, tiek už pastabas – tai man padeda tobulėti ir judėti pirmyn“, – sako EMA, aktyviai bendraujanti su savo fanais savo „Facebook“ paskyroje, kurią mėgsta netoli 200 tūkst. šio socialinio tinklo vartotojų.

 

Beje EMA visai neseniai vėl viešėjo Lietuvoje – ji buvo atvykusi stebėti M.A.M.A. muzikos apdovanojimų, kur iš arčiau susipažino su mūsų šalies muzikos pasauliu ir jo atstovais.

 

„Renginys tikrai buvo aukšto lygio ir paliko didelį įspūdį. Labai džiaugiuosi, kad galėjau jį stebėti gyvai. Taip pat nepakartojama buvo susipažinti ir pasikalbėti su ryškiausiomis Lietuvos muzikos pasaulio žvaigždėmis, kurių gyvendama Austrijoje negaliu dažnai matyti“, – teigė jaunoji atlikėja.

 

Dainininkė EMA išgarsėjo praeitų metų pradžioje, kai jos daina „It‘s Our Time“ buvo išrinkta Austrijoje vykusių Jaunimo olimpinių žiemos žaidynių oficialiu himnu.

 

Kretingos.info 

123456